Wdrożenia i integracja systemów

Dostarczamy, wdrażamy, uruchamiamy i integrujemy systemy informatyczne, łączności, automatyki i bezpieczeństwa.

Systemy łączności w energetyce

Od prawie 10 lat specjalizujemy się w projektowaniu i wdrażaniu systemów zapewniających niezawodne łącza telekomunikacyjne dla energetyki. Mamy szerokie doświadczenie zarówno w technologiach stosowanych od kilkudziesięciu lat (PCM, SDH/PDH, ETN), jak i we współczesnych sieciach technologicznych opartych o Ethernet przemysłowy. Pracujemy dla prawie wszystkich operatorów energetycznych w kraju, a także współpracujemy z większością firm budowlanych działających na rynku stacji i linii energetycznych wysokich napięć.

 

Sieci LAN, WAN, VoIP

Zatrudniamy inżynierów sieciowych posiadających wszechstronne kompetencje w zakresie konfiguracji i zarządzania urządzeniami czołowych producentów switchy i routerów (Cisco, Huawei i in.), co w połączeniu z naszym doświadczeniem w budowie pasywnej części sieci pozwala nam oferować kompleksowe realizacje złożonych projektów sieci zarówno biurowych, miejskich jak i przemysłowych. Dostarczamy również rozwiązania z zakresu komunikacji głosowej – centrale telefoniczne, systemy dyspozytorskie czy systemy dla profesjonalnych Call Center.

 

Technologie bezprzewodowe

Mamy szerokie doświadczenie w wykonawstwie sieci i łączy bezprzewodowych w wielu dostępnych technologiach – od zaawansowanych, zarządzalnych sieci wi‑fi, poprzez rozlegle instalacje w technologii WiMax czy dedykowane linki radiowe. Oferujemy szerokie portfolio dostawców i rozwiązań, dzięki czemu zawsze jesteśmy w stanie najefektywniej dopasować naszą propozycję do potrzeb danego klienta.

 

Cyberbezpieczeństwo przemysłowe

Jesteśmy jedną z nielicznych firm na polskim rynku specjalizujących się w cyberbezpieczeństwie sieci przemysłowych. Jako partner firmy CyberX oferujemy rozwiązanie pozwalające na stały, bezinwazyjny monitoring zagrożeń w sieciach OT, przeprowadzanie cyklicznych audytów bezpieczeństwa sieciowego, analizę podatności urządzeń przemysłowych oraz wizualizację wektorów ataku. W świecie IT dostępnych jest wiele rozwiązań z zakresu bezpieczeństwa, ale nie są one dobrze dostosowane do działania w sieciach technologicznych. Zdecydowaliśmy się skupić na tej wąskiej dziedzinie, bo głęboko wierzymy, że ochrona cybernetyczna infrastruktury krytycznej będzie w najbliższych latach jednym z priorytetów naszych klientów.