Kariera w Grupie Technitel

Nasza grupa spółek jest jednym z wiodących integratorów systemów telekomunikacyjnych, informatycznych oraz energetycznych, a także wykonawcą rozwiązań inżynieryjnych w branży gazowej i wod-kan. Dzięki zaangażowaniu i doświadczeniu naszego zespołu, który wykazuje się wiedzą, dynamicznie rozwijamy się i pozyskujemy kontrakty na nowych rynkach.

Praca w Grupie Technitel to:

 • Wynagrodzenie

  Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie oraz premie uznaniowe zależne od wyników i zaangażowania, a także dodatek świąteczny.

 • Opieka medyczna

  Zdrowie pracowników jest dla nas bardzo istotne, dlatego istnieje możliwość skorzystania z prywatnej opieki medycznej, karty sportowej czy też dołączenia do ubezpieczenia grupowego.

 • Wyjazdy integracyjne

  Wierzymy, że dobre relacje między pracownikami odzwierciedlają ich zaangażowanie i wyniki w pracy, dlatego organizujemy imprezy, wyjścia i wyjazdy integracyjne.

 • Możliwości rozwoju

  „Kto nie idzie do przodu, ten się cofa” – wierząc w te słowa Johanna Wolfganga von Goethego stawiamy na stały rozwój pracowników poprzez zapewnienie im możliwości realizowania szkoleń, kursów, certyfikatów, uprawnień, uczestniczenia w targach branżowych.

 • Szkolenia wewnętrzne

  Szkolenia wewnętrzne uznajemy za równie istotne, jak te zewnętrzne – dzięki pracy w towarzystwie bardziej doświadczonych kolegów z branży, istnieje możliwość rozszerzenia swoich kompetencji.

 • Możliwość pracy zdalnej

  W zależności od zajmowanego stanowiska oferujemy możliwość pracy zdalnej bądź hybrydowej oraz zapewniamy niezbędne do tego narzędzia.

Jako grupa powiązanych ze sobą spółek oferujemy szereg różnych stanowisk z przekrojem obowiązków. Jeśli okazuje się, że pracownik nie czuje się zadowolony z pierwotnego stanowiska i chciałby spróbować czegoś innego, dajemy możliwość zmiany działu lub spółki. Dzięki temu możemy w pełni wykorzystać potencjał naszych pracowników.

Nastawiamy na wartości takie jak uczciwość, szacunek, odpowiedzialność i współpraca. Oczekujemy, że wszyscy pracownicy będą postępować zgodnie z naszymi wartościami  oraz  przestrzegać zasad etyki biznesowej. Wartości naszych firm są jasno określone i komunikowane na różnych poziomach organizacji:

 • Dostępność i równość

  Nasze spółki zapewniają równy dostęp do możliwości i zasobów dla wszystkich pracowników, niezależnie od płci, pochodzenia czy innych cech

 • Otwartość i transparentność

  Stosujemy zarówno w komunikacji zewnętrznej, jak i przede wszystkim wewnętrznej

 • Innowacyjność

  Szukamy nowych rozwiązań, które pomogą zwiększyć naszą skuteczność i efektywność na rynku branżowym

 • Inicjatywa

  Dajemy naszym pracownikom szansę na wykazanie się inicjatywą i dążenia do samorozwoju oraz twórczego myślenia – tylko dzięki temu nasze firmy będą w stanie się rozwijać

 • Lojalność

  Dbamy o naszych pracowników, klientów i innych interesariuszy, poprzez budowanie zaangażowania i zaufania we wzajemnych relacjach

 • Odpowiedzialność społeczna

  Sponsorujemy szereg akcji charytatywnych, sportowych

 • Profesjonalizm

  Kładziemy szczególny nacisk na profesjonalne działanie naszych pracowników, którzy tylko w ten sposób mogą dbać o dobre relacje z Klientami, partnerami i innymi zewnętrznymi podmiotami

 • Wysoka jakość

  Jakość naszych produktów i usług jest zawsze na wysokim poziomie, w celu budowania zaufania i lojalności klientów

 • Szacunek

  Szanujemy różnorodność i różnice

Osoby zainteresowane aplikowaniem do pracy mogą przesłać nam swoje zgłoszenie:

Mailowo

Wyślij nam swoje CV na adres rekrutacja@grupatechnitel.pl

Przez portale

Aplikując na nasze ogłoszenia na portalach Pracuj.pl

Aktualnie prowadzone rekrutacje:

Inżynier Sieciowy

Twój zakres obowiązków Nasze wymagania Mile widziane Oferujemy Aplikując na to ogłoszenie wyrażasz zgodę na przetwarzanie…

Czytaj dalej